(Lucika - č.1)

4 díl dvacet štěňat

16. ledna 2008 v 14:58 |  Dvacet štěňat
LÁSKA NA VYHLÍDCE
Ráno někdo volal.Šla sem to zvednou.Byla to teta(ta kadeřnice).Bohužel mi musela zdělit že nemůže přijet protože jí do toho přišli 50tiny její maminky:-).Což je špatný.Jak teď půjdu na ten maškarní?
No..no nic no.Budu si tam něco muset ukuchtit sama.Za dvjče stejně nepůjdu tak si udělam něco jinýho...A lehčího.Cop přece zvládnu..
Pak sem se šla postarat o moje už tři malé kuličky!No ty dva(Káá a Kiki už nebyli kuličky to byli spíš koule:-D)Nakrmila sem je.. a pak sem se jako každou neděli nudila!
Šla jsem do ledničky kde jsem si vzala džus a chleba s pomazánkovým máslem.
Když sem neměla co dělat tak sem si řekla že si změním účes..moc to neumím,ale narovnat vlasy to si přece zvládnu.."Vov!"bylo to hezký,na to žej sem takový kopyto:-D
Šla jsem si pohrát se Šelí.
Když sem pak šla vynést koš,šel okolo nějakej divnej kluk:-/..."Co tady děla?"řekla sem si potichu a nenápadně si oh od ucha až k patě prihlídla.
"Hej!!ty jsi ta Amanda Croftová co?"řekl"Jo jsem a co má být?od kud mě znáš.tady na školu nechodíš pokud vím,nikdy sem tě tam neviděla!"řekla sem ne moc nadšeně
"Jo..Promíň ani sem se nepředstavil jsem Kail(kajl)..Jo..ehmm.znám tě ze stránky www .prixperen. cz"Řekl jak kdyby sme se znali od školky.
"Aha."
Popravdě řečeno byl moc milej.Ze začátku se mi nelíbil,ale to bude asi tím že sem se s ním ani nebavila a tak..Pozvala sem ho dál.
Sedli sme si na koberec a kecali jsme..Nakonec sme se nějak hodně spřátelily(asi na tom byl stejně jako já...než sem ho potkala.)A domluvily sme se že u nás bude spát."No já už sem ospalá převléknu se a asi půjdu spát.."Šla jsem se převléct.
Oba sme se převlíkli.
"Hej co blázníš..ty už chceš jít spát?"řekl jak kdybych se zbláznila..!
"Jo no jo...už sem ospala"dlouze sem zívla.
Nakonec mě překecal,a protože bylo léto šli jsme na venek a pozorovali hvězdy..
Pak sme se v mém pokoji začali mordovat polštářema:-D byla to prča.Když už sme byli dost vyčerpaní..tak sme šli spát.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme za návštěvu a přijď zas!